Marta Burdzy
Linergistka / właściciel

Perfekcjonistka w każdym calu, ceniąca piękno i harmonię. Makijaż permanentny to moja pasja. Poprawianie wyglądu, a co za tym idzie nastroju moich klientek każdego dnia to wielka radość i satysfakcja. W pracy stawiam na wydobycie naturalnego piękna i najwyższy poziom higieny. Prywatnie – mama dwóch wspaniałych chłopaków. Zapraszam serdecznie do mojego salonu!

Marta Burdzy Beauty Brow Studio

Mój Zespół

Basia
Stylistka rzęs i brwi

Praca w branży beauty to moje największe marzenie odkąd pamiętam. Zajmuję się laminowaniem rzęs, brwi oraz henną. Dbając o najdrobniejszy szczegół wydobędę wszystko, co najlepsze, ponieważ zależy mi, aby klientka czuła się pięknie. Priorytetem jest dla mnie indywidualne podejście do każdej osoby, a także uśmiech i zadowolenie klientki.

Karolina
Linergistka

Makijaż permanentny to moja wielka pasja. Jestem dyplomowaną linergistką i specjalizuje się w pigmentacji brwi i ust. W makijażu permanentnym stawiam na jakość, precyzję, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej osoby. Jeżeli zależy Ci na naturalnym podkreśleniu swojej urody, to zapraszam.