Makijaż permanentny ust Warszawa

Poprzez makijaż permanentny ust możemy poprawić i kształt, kontur, kolor, wyrównać asymetrię. Pracujemy w obszarze czerwieni wargowej, delikatnie uwydatniając usta, nadając im subtelny odcień  i poprawiając kontur. Możliwe wypełnienie po całości bądź cieniowanie ust. Zabieg wykonywany jest jednorazowymi, sterylnymi igłami.

Nosicielki wirusa opryszczki powinny zdawać sobie sprawę, że po pigmentacji ust może ona wystąpić. Należy rozważyć stosowanie leku przeciwwirusowego typu Heviran po zabiegu jeśli opryszczka wystąpi.

Ważne! Nie powiększamy ust makijażem permanentnym, do tego służą wypełniacze.

Efekt zaraz po zabiegu jest bardzo mocny, ale po wygojeniu usta stają się dużo jaśniejsze i delikatne.

Sprawdź naszą bogatą ofertę zabiegów:

Pielęgnacja po zabiegu

Po zabiegu usta natłuszczamy maścią Alantan 2-3 razy dziennie, aby nie doszło do przesuszenia i popękania miejsca pigmentowanego. Pijemy przez słomkę używamy plastikowych sztućców, unikamy gorących, ostrych dań i napoi, nie całujemy się. Nie dotykamy rękoma, aby nie wprowadzić bakterii. Nie malujemy ust pomadkami i błyszczykami do całkowitego wygojenia, nie wystawiamy twarzy na słońce. Nie korzystamy z sauny, basenu, solarium minimum 10 dni. Nie zdrapujemy strupków!

Makijaż permanentny ust Warszawa.

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego ust (pełna lista w zakładce FAQ)

  • ciąża, karmienie
  • nfekcje, stany podgorączkowe
  • choroby nowotworowe (wymagana konsultacja lekarska)
  • anemia, bielactwo, cukrzyca, łuszczyca, hemofilia
  • choroby zakaźne, choroby serca, padaczka
  • przyjmowanie leków sterydowych, przeciwzakrzepowych, retinoidów i antybiotyków
  • alergia na znieczulenia
  • stany zapalne w obrębie ust (bakteryjne, grzybicze, wirusowe)

 

Usta permanentne Warszawa – makijaż trwały ust dotyczy konturu ust i wypełnienia

Chcesz mieć idealnie wyglądające usta każdego dnia? Najładniej pomalowane usta już po kilku godzinach mogą mieć rozmazany kontur. A po każdym posiłku trzeba szminkę aplikować od nowa. Czy można tego uniknąć? Oczywiście! Za sprawą makijażu permanentnego ust, już nigdy nie będziesz musiała się martwić o to, czy makijaż Ci się rozmazał. Myślałaś już o tym rozwiązaniu?

Usta permanentne Warszawa.

Jakie efekty daje makijaż permanentny ust?

Zastanawiasz się, czy efekt Ci się spodoba? Wykonując makijaż permanentny ust odpowiednio dobieramy narzędzia, którymi będziemy robić zabieg oraz kolory tuszów. Pozwala to osiągnąć efekt pasujący do Twojej urody.

Efektem makijażu permanentnego może być podkreślenie konturu ust, wypełnienie ich kolorem czy też poprawienie ich naturalnej pigmentacji. Może być bardzo delikatny i sprawić, że kształt ust będzie Ci się bardziej podobał. Masz możliwość postawić na cieniowanie całych ust kolorem, który najbardziej Ci się podoba i będzie pasował do Twojej karnacji. Efekt końcowy zależy jest od tego, czego od nas oczekujesz.

Jak działa makijaż permanentny ust?

Makijaż permanentny ust daje długotrwały efekt, ponieważ wykonywany jest za pomocą kartridżów z tuszami i różnych rodzajów igieł. Wprowadzając pigment w usta, możemy poprawić ich koloryt w obrębie konturu lub na całej powierzchni. Starannie wybierając narzędzia, którymi pracujemy, możemy wykonać zabieg, który sprawi, że usta wyglądały będą lepiej, ale wciąż będzie to zmiana praktycznie niewidoczna gołym okiem.

Zachowując wysoki standard pracy i najlepsze dostępne narzędzia, możemy sprawnie nanieść tusze, aby uzyskać pożądany efekt. Taka metoda makijażu sprawia, że efekt utrzymuje się przez wiele lat.

Makijaż permanentny ust

Dla kogo makijaż permanentny ust będzie odpowiedni?

Interesuje Cię makijaż permanentny, ale nie wiesz, czy jest dla Ciebie? Jeśli nie masz przeciwwskazań wymienionych na naszej stronie, możesz poddać się takiemu zabiegowi. Trwały makijaż ust ma szereg zalet. Efekt po zabiegu makijażu permanentnego ust, zależy od tego, czego oczekujesz. Nie musisz decydować się na pokrycie całych ust wyrazistym kolorem! Możemy zająć się cieniowaniem ombre lips, aby sprawić, że będą śliczne i delikatne.

Nie podoba Ci się kształt ust? A może z jednej strony mają nieco inny kształt? To się zdarza! Możesz nawet zauważyć, że w niektórych miejscach masz mniej naturalnego pigmentu, niż w innych. Uzupełnienie koloru ust w ramach makijażu permanentnego jest jak najbardziej możliwe. Możemy też podkreślić łuk kupidyna, czy delikatnie wycieniować całe usta, aby nabrały ładniejszego kształtu.

Inna zaleta makijażu permanentnego, która często przekonuje kobiety do tej formy makijażu to wygoda. Jeśli nie masz ochoty tracić czasu na makijaż i w ciągu dnia co chwilę spoglądać w lusterko, aby sprawdzić, czy kolor ust jest nadal jednolity, to ta forma poprawienia urody jest dla Ciebie. Nawet jeśli nie masz ochoty dodawać innych kosmetyków do makijażu na cerę, możesz pięknie wyglądać. Codziennie będziesz wyglądać świetnie o każdej porze dnia. Zapisz się już dzisiaj na wizytę i sprawdź, czy makijaż permanentny jest dla Ciebie!

 

Nowy kolor ust? Makijaż permanentny zapewni doskonały wygląd ust na długi czas. Makijaż permanentny ust sprawi, że pożegnasz się z pomadką na co dzień. Nasz makijaż ust jest idealny dla ciebie. Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z zabiegu makijażu permanentnego ust!