Makijaż permanentny oczu Warszawa – kreska permanentna

 

Zabiegi makijażu permanentnego oczu, jakie oferujemy to makijaż permanentny zagęszczający linię górnych rzęs lub makijaż w stylu eyeliner. Spojrzenie staje się wyraźniejsze, oczy podkreślone a co najważniejsze makijaż ten jest trwały i nie ma obawy, że się wytrze czy rozmaże jak w przypadku tradycyjnych kredek do oczu. Przeciwwskazaniami do zabiegu są choroby oczu, a osoby noszące szkła kontaktowe powinny w dzień zabiegu i podczas gojenia korzystać z tradycyjnych okularów. Kreski na powiekach górnych robione są pomiędzy rzęsami i lekko wychodzą w górę przy zewnętrznym kąciku oka.

Makijaż permanentny oczu Warszawa  

Sprawdź naszą bogatą ofertę zabiegów:

Pielęgnacja po zabiegu

Pigmentowanego miejsca w przypadku powiek nie trzeba smarować. Goją się same dosyć szybko. Gdyby jednak występowało uczucie swędzenia bądź ściągnięcia skóry można posmarować delikatnie maścią Alantan za pomocą patyczka kosmetycznego(cienką warstwą).Nie moczymy, nie drapiemy, nie zrywamy strupków, nie malujemy powiek i rzęs minimum przez pierwsze 10 dni od zabiegu. Staramy się nie dotykać powiek, nie korzystać z basenu, sauny i siłowni przez 10 dni.
Nie opalamy twarzy przez miesiąc od zabiegu. Przez pierwsze dni powieka może być nieco opuchnięta, ale proszę się nie martwić, to chwilowe.

Przeciwwskazania do zabiegu (pełna lista w zakładce FAQ)

 • ciąża, karmienie
 • infekcje, stany podgorączkowe
 • choroby nowotworowe (wymagana konsultacja lekarska)
 • anemia, bielactwo, cukrzyca, łuszczyca, hemofilia
 • choroby zakaźne, choroby serca, padaczka
 • przyjmowanie leków sterydowych, przeciwzakrzepowych, retinoidów i antybiotyków
 • stosowanie odżywki do rzęs (na miesiąc przed planowanym zabiegiem należy zaprzestać używania odżywek)
 • alergia na znieczulenia
 • stany zapalne skóry powiek lub spojówek, choroby siatkówki , rogówki oka
 • wysypki lub inne przewlekłe choroby skóry wokół oczu (bakteryjne, grzybicze, wirusowe)

Kreska permanentna na linii rzęs – makijaż permanentny oka na każdą okazję

Z roku na rok makijaż permanentny oczu jest coraz bardziej popularny. Dlaczego? Lubimy nosić kreskę na linii rzęs, ale nie lubimy jej malować. Czasami jest to na tyle skomplikowane, że zajmuje nam większość czasu poświęconego na makijaż.

A co jeśli drżą Ci ręce? Albo masz delikatną wadę wzroku, która sprawia, że nie jesteś w stanie namalować dwóch identycznych kresek? Może to prowadzić do frustracji. Przecież chcesz mieć ładny i delikatny makijaż! Wybierając makijaż permanentny oczu skończą się Twoje problemy z malowaniem dwóch idealnych kresek. Zawsze będziesz mogła się nimi cieszyć!

Kreska permanentna Warszawa.

Delikatna kreska czy widoczne eyeliner wings?

Jaka powinna być idealna kreska narysowana na linii rzęs? Taka, która podkreśli kształt oka! Od wielu lat tworzymy makijaże permanentne oczu i wiemy, jak ważne jest dobranie kształtu namalowanej kreski do kształtu oka i rysów twarzy. Dobrze dopasowany kształt optycznie powiększa oko i sprawia, że wygląda zawsze świeżo.

Makijaż permanentny linii rzęs może być bardzo delikatny, aby jedynie optycznie zagęścić linię rzęs i sprawić, że nawet bez malowania tuszem będą lepiej widoczne. Możemy też namalować artystyczną kreskę, która sprawi, że każda osoba, która lubi wyrazisty makijaż będzie zadowolona. Przede wszystkim staramy się, aby kreska dekoracyjna, jak i cienka kreska na linii rzęs pasowały do Twojej urody. Możesz uzyskać efekty wyrazistego spojrzenia albo bardzo delikatnie zaznaczyć linię rzęs. Ty wybierasz!

Kreska eyeliner permanentny.

Masz opadające powieki? Też możesz mieć śliczne kreski!

Makijaż permanentny oczu nie jest stworzony tylko dla osób, które mają idealne powieki! Choć opadająca powieka często może być przyczyną kompleksów, nie przejmuj się nią! I dla Ciebie jest makijaż permanentny oczu! Nawet z opadającą powieką lub opadającymi powiekami na obu oczach możemy podkreślić permanentną kreską zewnętrzny kącik oka, w taki sposób, aby oko wyglądało na większe. W takim wypadku optyczne powiększenie oka jest dla nas priorytetem.

Możesz zdecydować się na delikatne kreseczki lub postawić na wyraźne skrzydełka! Uzyskasz spektakularny efekt i będziesz mogła cieszyć się gotowym makijażem oka każdego dnia. A możesz masz inną oryginalną cechę wyglądu oczu? Skorzystać z naszych konsultacji, aby dowiedzieć się, jaka kreska pasuje do Ciebie najlepiej.

Kreska górna, kreska dolna – co wybrać?

Z reguły większość osób decyduje się na kreskę górną. Jednak kreska dolna też jest świetnym pomysłem, jeśli chcesz mieć kompleksowy makijaż każdego dnia, bez malowania się kredką. Kreska dolna i górna:

 • idealnie sprawdzi się do podkreślenia delikatnych rzęs
 • optycznie powiększy oko i nada efekt subtelnego makijażu
 • nie zmyje się i nie wypłowieje przez długi czas.

Biorąc pod uwagę rysy twarzy klientki możemy zasugerować zrobienie dwóch kresek, które pasują do typu urody. Jeśli jednak wolisz mieć tylko piękny eyeliner w stylu skrzydełka, oczywiście możesz taki wybrać.

Kreska pernamentna górna i dolna.

Kiedy warto postawić na makijaż permanentny?

Każda kobieta może mieć idealny makijaż permanentny przez lata. Trwałość makijażu oka jest naprawdę duża, a pielęgnacja nie jest skomplikowana. Posiadanie namalowanych kresek jest ułatwieniem w codziennym makijażu. Nie musisz już męczyć się z wyprowadzeniem dwóch idealnych kresek. Uzyskasz kobiecy wygląd bez wysiłku.

Zalet makijażu permanentnego można wymienić naprawdę wiele. Przede wszystkim masz idealny makijaż w każdej sytuacji bez malowania się! Zawsze masz pożądany kształt kreski i nie musisz się zastanawiać, czy dzisiaj wyjdą Ci dwie takie same. Makijaż permanentny oczu jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz mieć piękny makijaż na długo, bez martwienia się, że kreska się rozmaże.