Zabiegi makijażu permanentnego oczu, jakie oferujemy to makijaż permanentny zagęszczający linię górnych rzęs lub makijaż w stylu eyeliner. Spojrzenie staje się wyraźniejsze, oczy podkreślone a co najważniejsze makijaż ten jest trwały i nie ma obawy, że się wytrze czy rozmaże jak w przypadku tradycyjnych kredek do oczu. Przeciwwskazaniami do zabiegu są choroby oczu, a osoby noszące szkła kontaktowe powinny w dzień zabiegu i podczas gojenia korzystać z tradycyjnych okularów. Kreski na powiekach górnych robione są pomiędzy rzęsami i lekko wychodzą w górę przy zewnętrznym kąciku oka.

Pielęgnacja po zabiegu

Pigmentowanego miejsca w przypadku powiek nie trzeba smarować. Goją się same dosyć szybko. Gdyby jednak występowało uczucie swędzenia bądź ściągnięcia skóry można posmarować delikatnie maścią Alantan za pomocą patyczka kosmetycznego(cienką warstwą).Nie moczymy, nie drapiemy, nie zrywamy strupków, nie malujemy powiek i rzęs minimum przez pierwsze 10 dni od zabiegu. Staramy się nie dotykać powiek, nie korzystać z basenu, sauny i siłowni przez 10 dni.
Nie opalamy twarzy przez miesiąc od zabiegu. Przez pierwsze dni powieka może być nieco opuchnięta, ale proszę się nie martwić, to chwilowe.

Przeciwwskazania do zabiegu (pełna lista w zakładce FAQ)

-ciąża, karmienie
-infekcje, stany podgorączkowe
-choroby nowotworowe (wymagana konsultacja lekarska)
-anemia, bielactwo, cukrzyca, łuszczyca, hemofilia
-choroby zakaźne, choroby serca, padaczka
-przyjmowanie leków sterydowych, przeciwzakrzepowych, retinoidów i antybiotyków
-stosowanie odżywki do rzęs (na miesiąc przed planowanym zabiegiem należy zaprzestać używania odżywek)
-alergia na znieczulenia
-stany zapalne skóry powiek lub spojówek, choroby siatkówki , rogówki oka
-wysypki lub inne przewlekłe choroby skóry wokół oczu (bakteryjne, grzybicze, wirusowe)