Makijaż permanentny brwi Warszawa – Brwi Ombre

Zadbana cera to nasza wizytówka. Czasami jednak nawet bardzo się starając, nie czujemy się pewnie. Zbyt rzadkie brwi, rozcięcie na łuku brwiowym czy brak symetrii w tej części twarzy, sprawiają, że możemy czuć się niekomfortowo. Na szczęście możesz pozbyć się swoich kompleksów korzystając z makijażu permanentnego brwi! A może po prostu nie umiesz za każdym razem tak samo pomalować swoich brwi, aby wyglądały tak jak chcesz? I w takim przypadku serdecznie zapraszamy. Każda kobieta może mieć śliczne, naturalne brwi, które wystarczy delikatnie poprawić.

Sprawdź naszą bogatą ofertę zabiegów:

Brwi permanentne Warszawa – Metoda Ombre lub pudrowa

Brwi metodą ombre lub pudrową wykonujemy maszynką, używając jednorazowych kartridży z igłą. Delikatnymi ruchami wymiatania i drapania wprowadzamy odpowiedni odcień pigmentu w płytkie warstwy skóry. Metoda ta jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, również tłustej.
Dolny łuk i koniuszek jest mocniej zaznaczony, natomiast górna część brwi oraz nasada są delikatnie muśnięte pigmentem.
Efekt po wygojeniu jest delikatniejszy od tradycyjnej metody cienia poprzez zostawienie jaśniejszej nasady brwi i przypomina brwi zaraz po hennie.

Brwi permanentne Warszawa. Warszawa.

Jakie są plusy makijażu permanentnego brwi

Makijaż permanentny brwi powinien być indywidualnie dobrany do każdej klientki, jej wieku i typu urody. Wpływa pozytywnie na samopoczucie dodając pewności siebie.

Podczas zabiegu możemy zniwelować drobne niedoskonałości oraz w pewnym stopniu wyrównać asymetrię linii brwi. Makijaż permanentny może zatuszować drobne blizny na brwiach. Sprawdza się również w przypadku ich braku. W przypadku wyraźnych śladów po starym makijażu czasami konieczne jest pokrycie całych brwi pigmentem, bez efektu ombre. Zdarza się, że nie jesteśmy w stanie zakryć starego makijażu, wtedy odsyłamy klientkę na laser aby rozjaśnić lub usunąć stary tatuażowy makijaż.

Należy pamiętać, że makijaż permanentny brwi wyłuszcza się najszybciej z całego makijażu permanentnego. Jest zrobiony najlżej, żeby wyglądał bardzo naturalnie i nie przypominał tatuażu, dlatego też zaleca się poprawę jego koloru po około roku do półtora.

Makijaż permanentny pozwala:

 • skrócić czas codziennie wykonywanego makijażu
 • przyciemnić naturalny odcień brwi
 • nadać odpowiedni kształt, co jest szczególnie pomocne przy asymetrii brwi
 • optycznie powiększyć usta, zaznaczając ich często niewidoczny kontur
 • Zabieg polecany jest również dla osób aktywnych, uprawiających sport i korzystających z basenu gdzie bez makijażu mogą wyglądać pięknie i czuć się pewnie.

Makijaż permanentny brwi Warszawa.

Pielęgnacja po zabiegu

Pigmentowane miejsca nie moczymy, nie drapiemy. Nie zrywamy strupków, nie malujemy twarzy w miejscu pigmentacji przez pierwsze 10 dni od zabiegu. Nie korzystamy z basenu, sauny i siłowni przez pierwsze 10 dni. Nie opalamy twarzy przez miesiąc od zabiegu. Następnie stosujemy kremy z filtrem przeciwsłonecznym. Przez pierwsze dni brwi będą się wydawać bardzo ciemne, ale proszę poczekać około miesiąca, w tym czasie naskórek się zregeneruje i będzie można ocenić kolor brwi po wygojeniu.

Przeciwwskazania do zabiegu 

Czasowe przeciwwskazania, przez które zabieg powinien być przesunięty na później:
 • ciąża, okres laktacji (należy odczekać 3 miesiące od zakończenia)
 • szczepienia (należy odczekać 2-3 tygodnie od szczepienia)
 • infekcje wirusowe i bakteryjne – grypa przeziębienie itp.
 • ekstrakcje zębów (należy odczekać ok 2 tygodnie)
 • antybiotyki (należy odczekać 2-3 tygodnie od zakończenia)
 • półpasiec, osłabienie odporności, grzybice
 • operacje plastyczne, zabiegi z użyciem botoxu i kwasu hialuronowego (należy odczekać około 4 tygodnie)
 • poparzenia słoneczne; jeśli planowany jest w bliskim czasie wyjazd w ciepłe kraje
 • trądzik; leki zawierające retinoidy np. izotec, adapalen, tazaroten, tretionoina
 • leki na bazie sterydów
 • opryszczka (w przypadku stosowania leku przeciwwirusowego odczekać 2-3 tygodnie po zakończeniu stosowania)
 • odżywki na brwi i rzęs (zachować minimum miesiąc przerwy)
Przypadki wymagające konsultacji z lekarzem:
 • hemofilia, zakrzepica, cukrzyca
 • osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne zażywające leki psychotropowe, uspokajające, nasenne, halucynogenne, antydepresanty
 • choroby serca
 • choroby związane ze skórą: kontaktowe zapalenie skóry, pokrzywki, trądzik zwykły, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca skóry, bielactwo itp.
 • chemioterapia (odczekać 3 miesiące od zakończenia kuracji)
 • Choroby gałki ocznej, powiek
 • epilepsja
Całkowite przeciwwskazania:
 • osoby z reakcjami alergicznymi na pigmenty
 • osoby z Wzw B i C
 • osoby z wirusem HIV
 • bliznowce
 • guzy nowotworowe
 • brodawki (na brwiach)
 • czerniaki
 • rak skóry

Uwaga!

W przypadku uczulenia na składniki kosmetyczne lub znieczulenia proszę o informacje.

W przypadku stosowania leków na stałe proszę o wcześniejszą informacje podczas zapisu na zabieg.

Jeśli dzieje się ze zdrowiem cokolwiek innego (czego nie ma na powyższej liście przeciwwskazań), planujesz zabiegi kosmetyczne, stomatologiczne lub operacje proszę poinformuj mnie o tym w momencie zapisu na zabieg.

Kiedy warto się zdecydować na makijaż permanentny brwi?

Każde brwi mogą świetnie wyglądać! Czasami możesz mieć jednak wrażenie, że tylko makijaż permanentny oczu da Ci efekt, na jakim Ci zależy. Czy warto zdecydować się na taki zabieg? Jeśli nie masz przeciwwskazań, serdecznie zapraszamy na konsultację.

Kiedy warto wykonać permanentny makijaż brwi? Przede wszystkim, jeśli nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich naturalnych brwi. A może straciłaś je w wyniku choroby? I z tym sobie poradzimy. Jeśli tylko czujesz potrzebę korekty wyglądu swoich brwi lub chcesz przestać codziennie rano je malować od nowa, zdecyduj się na wykonanie makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny brwi na modelce.

Co musisz wiedzieć o makijażu permanentnym?

Makijaż permanentny brwi wykonujemy różnymi metodami. Wiele osób uważa, że do zmiany koloru brwi czy domalowania włosków potrzebne jest wykonanie tatuażu. Jednak makijaż permanentny jest wykonywany w inny sposób. Korzystanie z jednorazowych kartridży z igłą pozwala na wprowadzenie barwnika płytko pod skórą. Dlatego kolor utrzymuje się przez dłuższy czas, ale nie na zawsze! Z tego powodu może być potrzebna korekta makijażu zrobionego kilka lat wcześniej, ale efekty zabiegu zostaną z Tobą na tyle długo, że zapomnisz, że w ogóle na nim byłaś!

Możesz liczyć na naturalny efekt. Brwi namalowane naszą wprawną ręką do złudzenia przypominają naturalne. A sam efekt utrzymuje się przy odpowiedniej pielęgnacji latami. Zawsze dobieramy odpowiedni kształt brwi na podstawie rysów twarzy oraz Twoich oczekiwań. Możemy zaproponować konkretny kształt brwi, ale decyzja zawsze należy do Ciebie. To Ty będziesz się cieszyć makijażem permanentnym i będzie on podkreślał Twoje naturalne piękno.

Przygotowanie do zabiegu — czy muszę coś robić?

Wykonanie zabiegu brwi permanentnych nie wymaga od Ciebie specjalnego przygotowania. Jedynie weź pod uwagę wymienione przeciwwskazania i czas potrzebny np. na zagojenie się opalonej skóry czy regenerację po chorobie. Jeśli masz bardzo suchą skórę dobrze jest zadbać o jej solidne nawilżenie. Na parę tygodni przed datą makijażu zrezygnuj z agresywnych zabiegów, jak peelingi kwasowe, nawet te robione w domowym zaciszu. Unikaj też ostrego słońca i opalania się. Nie wymagamy od Ciebie specjalnego przygotowania, oprócz po prostu zadbania o cerę i kierowania się wymienionymi przeciwwskazaniami do zabiegu. Jeżeli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z nami!

Zabieg permanentne brwi.

W każdym wieku możesz zmienić swoje brwi!

Każdy moment jest dobry, aby zadbać o siebie. Makijaż permanentny możemy zrobić zarówno dla 20-latki, jak i dla 80-latki. Nie musisz się zastanawiać czy jesteś na to za młoda lub za stara. Jeśli masz ochotę zmienić swój wygląd lub uprościć swoje życie o brak konieczności malowania brwi codziennie rano, ten zabieg jest dla Ciebie. Wykonane brwi mogą wyglądać bardzo naturalnie i podkreślać rysy twarzy. Jeżeli nie masz przeciwwskazań, pomyśl o wizycie w naszym salonie.